Dr. Dt. Mustafa ÇAKIR
Dr. Dt. Mustafa ÇAKIR
Özgeçmiş

Dr. Dt. Mustafa ÇAKIR 1988 yılında Ankara’da doğmuştur. İlkokulu Solfasol Satıkadın İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra lise sınavında Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi’ne girmiştir. Buradan 2006 yılında mezun olup üniversite sınavında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmeye hak kazanmıştır.

2011 yılında lisans eğitimini tamamlayarak diş hekimi ünvanını almıştır. 2012 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak doktora eğitimine başlamıştır.

2017 yılında ‘Farklı Yüzey Hazırlama ve Silanlama Tekniklerinin CAD-CAM Materyallerinin Bağlanma Dayanımına Etkisi’ konulu tezini savunarak doktora programından mezun olmuştur ‘Comparison of bond strength of self-etch adhesive to pulp chamber dentin after placement of calcium hydroxide and various antibiotic pastes’ adlı uluslararası hakemli dergide yayımlanan makalenin çalışmasında bulunmuştur.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok bilimsel kongreye katılmıştır. Anterior Aesthetic Restorations Using Dental Spectrophotometer adlı sözlü bildiriyi uluslararası bir kongrede sunmuştur. Yine ulusal ve uluslararası kongrelerde birçok yazılı poster sunumunda bulunmuştur.

Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) üyesidir. 2017-2018 yılları arasında diş tabip asteğmen olarak vatani vazifesini ifa etmiştir. 2018-2019 yıllarında Ümraniye, Çekmeköy bölgesindeki çeşitli özel kliniklerde çalıştıktan sonra 2020 yılında Armağanevler’de Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuş ve çalışmalarına burada devam etmektedir.

Dr. Dt. Alparslan EZBER
Dr. Dt. Alparslan EZBER
Özgeçmiş

1988 Gümüşhane doğumludur. Lise eğitimini 2006’da Yalova Fen Lisesi’nde, lisans eğitimini 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır.

2012 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. 2020 yılında “Sigara içen kronik periodontitis hastalarında cerrahi olmayan periodontal tedaviye ek olarak Nd:YAG lazer kullanımının klinik ve biyokimyasal parametreler üzerine etkisi” başlıklı doktora tezini başarı ile savunarak “bilim doktoru” ve “uzman” unvanını almaya hak kazanmıştır. Doktora eğitimi sırasında diş eti hastalıkları, diş eti hastalıklarının cerrahi olmayan tedavisi ve cerrahi gereken diş eti tedavileri, implant operasyonları, greft, membran uygulamaları gibi ileri düzeydeki yumuşak ve sert doku yıkımları ile ilgili çalışmalarda bulunmuştur.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Diş eti hastalıkları, diş eti cerrahisi, dental implant konularında kongre ve bilimsel çalışmaları yakından takip etmektedir.

Dt. Samet Özaşan
Dt. Samet Özaşan
Özgeçmiş

Dt. Samet Özaşan 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu Reşat Nuri Güntekin ilköğretim okulunda okumuş, lise sınavında Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi’ne girmiştir. 2014 yılında buradan mezun olmuştur. 2015 yılındaki üniversite sınavıyla Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmeye hak kazanmıştır. Lisans eğitimini 2021 yılında ‘Çayın Triofill Nanokompozitinin Renk Stabilitesi Üzerine Etkisinin Değerlendirilmesi’ konulu teziyle başarıyla bitirerek diş hekimi ünvanını almıştır. Eğitim sürecinde yurtiçinde birçok bilimsel kongreye katılmıştır. Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) üyesidir. Çeşitli özel kliniklerde çalıştıktan sonra 2021 yılı sonunda Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ekibine katılmıştır.

Dt. Suat Can Etemoğlu
Dt. Suat Can Etemoğlu
Özgeçmiş
Dt.Suat Can Etemoğlu 1996 yılında Bursa'da doğmuştur. İlkokulu Dörtçelik ilköğretim okulunda
okumuş, lise sınavında Bursa Anadolu Lisesi'ne girmiştir. 2014 yılında buradan mezun olmuş ve
Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne girmeye hak kazanmıştır. 2014 yılında 1 sene İngilizce
hazırlık okumuştur. Lisans eğitimini 2020 senesinde 'Farkli Tork Değerlerinde Fanta AF F One
Rotasyonel Kanal Eğelerinin Döngüsel Dirençlerinin Karşılaştırılması' konulu teziyle başarıyla
tamamlamıştır. Eğitim sürecinde yurtiçinde birçok bilimsel kongreye katılmıştır. Türk Dişhekimleri
Birliği (TDB) üyesidir. Çeşitli özel kliniklerde çalıştıktan sonra Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
ekibine katılmıştır.
sizin için burdayız !
Sembol Diş Ümraniye’de Ağız ve Diş Sağlığı problemlerinize çözüm buluyor. Hızlı randevu almak için lütfen formu doldurunuz