Kusursuz gülüşlerin mimarı

Sembol diş olarak ağız ve diş sağlığında kusursuz sonuçlar ile hastalarımızın hayatına içten bir dokunuş sağlamak istiyoruz. Gülümsemenin evrenselliğini sizlere yansıtmak ve her içten gülüşün mimarı olmak adına nitelikli, modern ve kaliteli sağlık hizmetlerimiz ile gülüşünüzün değerini ortaya çıkıyoruz. 

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2020 yılında Dr. Dt. Mustafa ÇAKIR tarafından Armağanevler/Ümraniye adresinde sizleri kaliteli ve modern sağlık hizmetleri ile tanıştırmak açılmış bir polikliniktir.

Yenilikçi, dinamik, genç ve alanında uzmanlaşmış kadromuz ile hastalarımıza en gelişmiş standartlarda hizmet vermek değer algılarımızı oluşturmaktadır.

Tüm branşlarda her türlü diş tedavisini gerçekleştirebilecek modern bir klinik olarak global ölçekte herkese hitap etmekteyiz.

Metro ve diğer toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilecek merkezi bir konum ile hastalarımızın rahatlıkla ulaşabileceği bir mevkide hizmet vermekteyiz.

Temel ilkemiz olan hasta memnuniyeti ile vereceğimiz güleryüzlü tedavi hizmetlerimiz için siz değerli hastalarımızı sabırsızlıkla kliniğimize beklemekteyiz.

Uzman Makaleleri
Tüm Uzman Yazılarımız
Tüm Uzman Yazılarımız